İLKE VE HEDEFLERİMİZ

  • Eğitim ve çocuk sentezinin geleceğine liderlik etmek.

  • Gelecek nesillere bilim ve teknoloji aşkını aşılamak.

  • Genç nesillerin yeteneklerini keşfetmesini ve becerilerinin gelişmesini sağlamak.

  • Geleceği inşa ederken verdiği kararlara özgüvenle yaklaşan bir neslin ve geleceğin donanımlı ebeveynlerinin yetişmesine katkı sağlamak

  • Çocuk gelişiminde ortaya çıkan problemlere çözüm olacak özgün kaynaklar sunmak ve içerikler üretmek

  • Akademi ve iş dünyasından çok sayıda uzman eğitim danışmanlarımız önderliğinde ebeveynlerin ve çocukların geleceğine yön vermek.

  • Tüm çalışmalarımızı belirli bir siyasi görüş ya da kanaat adına değil, ortak değerlerimiz ışığında geleceği şekillendirmek adına yapmak.

"Kütüphane Dünyası" markası Türk Patent ve Marka Kurumu onayıyla 2020 yılında eğitim teknolojileri alanında faaliyet göstermek ve toplum gelişimine katkı sunmak amacıyla bir eğitim girişimi olarak kurulmuştur. Bu amaçların gerçekleşmesi için çocuk, genç ve ebeveynlerin gelişimleri kapsamında; çocuk kitapları, akıl ve zekâ oyunları, dikkat güçlendirme ve robotik kodlama setleri gibi ürünleri temin etmekte ve kutuphane.com.tr üzerinden müşterilerine ulaştırmaktadır.

Eğitim alanının ihtiyaç duyduğu yetenekte ve yetkinlikte nitelikli insan kaynağının geliştirilmesine katkı sağlamayı temel motivasyon sayıyoruz. Akıllı toplumların inşası, çocuk ve gençlerin geleceğin mesleklerine yönlendirilmesi, eğitim ile toplumsal sorunların çözümü için yapılacak tüm çalışmalara açık, ortak proje ve etkinlikler düzenlemeye hazır, dinamik ve genç ekibimizle çalışmalar yürütüyoruz.

Çocuk ve gençlerin analitik düşünebilen, sorgulamaktan ve merak etmekten yorulmayan, girişimci ruhlu ve aile bağlarının güçlü olmasını sağlayabilmek için, alanında uzman eğitim danışmanlarımızla ebeveynlerin de desteğini alarak eğitim içerikleri hazırlıyoruz. Aynı zamanda geleceğimizi yakından ilgilendiren ve günümüzün en çok ihtiyaç duyduğu sağlık, spor, beslenme, çocuk psikolojisi, ebeveyn gelişimi, özellikle nitelikli anne-baba olma konularında da uzmanlaşmayı hedefliyoruz.

Kütüphane Dünyası - www.kutuphane.com.tr